O.R.W.I.
Organization of Revolutionnary Workers of Iran (Rahe Kargar)
Rahe Kargar
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ برابر با ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس   orwi-info@rahekargar.net   و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
بازگشت تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷  برابر با ۰۳ اکتبر ۲۰۱۸
آگهی نامه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

آگهی نامه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

به مناسب فرا رسیدن ۵ اکتبر

روز جهانی معلم

 

به نام خداوند جان و خرد

 

فرهنگیان عزیز!

درود بی پایان

 

ضمن شادباش به مناسبت سیزدهم مهر (پنجم اکتبر) ، روز جهانی معلم، به تمام فرهنگیان جهان بویژه همکاران گرانقدر در سراسر ایران زمین، به آگاهی می رساند، شورای هماهنگی در راستای گرامیداشت روز جهانی معلم به تشکل های عضو ، اختیار داده است که با توجه شرایط و امکانات خود با برگزاری همایش در روزهای ۱۲ تا ۱۴ مهر ۱۳۹۷، این روز بزرگ را پاس بدارند.

 

شورای هماهنگی ضمن قدردانی از حمایت های فعالان صنفی از شورا، از آنها درخواست می کند در استان ها و شهرهایی که تشکل صنفی وجود ندارد نسبت به برگزاری همایش در شهر خود اقدام نمایند.

 

لازم به ذکر است که طبق گفته و ادعای وزیر آموزش و پرورش، مسئولان ادارات باید با برگزاری همایش موافقت و با برگزارکنندگان همکاری نمایند.

 

در صورتی که در هر استان یا شهرستان از برگزاری همایش، ممانعت به عمل آید تشکل ها و برگزارکنندگان می توانند با توجه به شرایط خود، کنش جایگزین را برای اعتراض انتخاب نمایند.

 

 

ما از تمام معلمان شاغل و بازنشسته درخواست می کنیم ازطریق کانال رسمی شورای هماهنگی سایر برنامه های پیش رو را دنبال نمایند.

شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

نهم مهرماه ۱۳۹۷

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های اجتماعی زیر که عضوآن هستید ارسال کنید: