Rahe Kargar
O.R.W.I
Organization of Revolutionary Workers of Iran (Rahe Kargar)
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ برابر با  ۱۹ ژانويه ۲۰۲۳
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس  orwi-info@rahekargar.net  و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از;  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱  برابر با ۱۹ ژانويه ۲۰۲۳
با همبستگی و همدلی برای آزادی زندانیان سیاسی به خیابان می‌آییم

 

 

با همبستگی و همدلی برای آزادی زندانیان سیاسی به خیابان می‌آییم

و با شعار

زن، زندگی، آزادی از جنبش انقلابی داخل پشتیبانی می‌کنیم

(شنبه ۲۱ ژانویه ساعت ۳۰/۱۲ در  Amsteintorplatz)

 

کارنامه 44 ساله جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که آنها همچون دیگر رژیم‌های تمامیت‌خواه، هیچ حقوقی برای دگراندیشان قائل نیستند. رژیم اسلامی 4 ماه است که با تمامی قوای سرکوبگر خود می‌کوشد که با شیوه‌های وحشیانه‌ی جنبش انقلابی زن، زندگی، آزادی را درهم‌ بکوبد، اما زنان و مردان رزمنده ایران با اتحاد و همبستگی توانسته‌اند در برابر سرکوب مقاومت کنند و سیاست‌های رژیم را به بن‌بست بکشانند. در این نبرد نابرابر، جنبش انقلابی کشور ما صدها کشته و زخمی تقدیم راه آزادی کرده است، و هزاران زندانی در بدترین شرایط غیرانسانی بسر می‌برند، از این‌رو، در شرایط کنونی مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی همچون دستور کاری عاجل پیشاروی نیروهای طرفدار راه آزادی قرار دارد.

در این شرایط، ما نیروهای مدافع آزادی، دموکراسی و کرامت انسانی وظیفه داریم از جنبش داخل به ویژه آزادی زندانیان سیاسی حمایت کنیم؛ و در عرصه بین‌المللی از همه کسانی که از حقوق بنیادین و زندگی در خور شان انسانی دفاع می‌کنند می‌خواهیم که از هر طریقی که مناسب می‌دانند همبستگی خود را با مبارزات مردم ایران نشان دهند؛ و هم هنگام از دولت‌های اروپایی می‌خواهیم از یک سو، از مماشات با جمهوری اسلامی و از دیگر سو، با آلترناتیوسازی بر فراز سر مردم و اراده آنها دست بردارند، نیروهایی که در فردای سرنگونی رژیم اسلامی ایران نه تنها در جهت نفی چرخه‌ی استبداد حرکت نمی‌کنند، بلکه در قامت و چهره دیگری آن را بازتولید می‌کنند و مانع تاسیس دموکراسی در ایران می‌شوند.

از این‌رو، ما طبق روال هر هفته بار دیگر در روز شنبه21 ژانویه ساعت 12:30  Am steintorplatz گردهم می‌آییم و از همه‌ی انسان‌هایی که برای کرامت انسانی، برای آزادی و برابری علیه نظام‌های استوار بر تبعیض مذهبی، جنسی، ملی، ایدئولوژیک و امتیازات موروثی... مبارزه می‌کنند دعوت می‌کنیم که در این اکسیون شرکت نمایند. 

زندانی سیاسی آزاد باید گردد.

زندان، شکنجه، اعدام ممنوع باید گردد

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی.

زنده باد آزادی و برابری

کانون کنشگران دموکرات و سوسیالیست هانوفر

 

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های جتماعی زیر که عضوآنها هستید ارسال کنید:  

تمامی حقوق برای سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) محفوظ است. 2023 ©